kategoria: zwierzęta domowe

Najlepsze leczenie weterynaryjne dla Twojego pupila

Pragniesz, aby Twój pupil był silny, zdrowy i radosny? Pamiętaj o regularnych wizytach u sprawdzonego weterynarza. Postaw na miejsce, które cieszy się uznaniem

czytaj więcej

Na czym polega diagnostyka weterynaryjna?

Postawienie prawidłowej diagnozy jest niezwykle ważne – tylko dzięki niej możemy mieć pewność, że leczenie przyniesie oczekiwane efekty, a nasz pupil wyzdrowie

czytaj więcej

Profesjonalne strzyżenie psów, czyli czym zajmuje się groomer?

Pielęgnacja czworonoga w domowych warunkach nie zawsze jest dobrym pomysłem. Czasami warto udać się z psem do groomera, specjalisty od psich zabiegów.

czytaj więcej

Usługi renomowanego salonu pielęgnacji zwierząt domowych

Kąpiel z wykorzystaniem odpowiednich środków dla zwierząt, strzyżenie czy trymowanie sierści to usługi świadczone przez Gabinet Pielęgnacji Psów Hanny Rak.

czytaj więcej

Dlaczego warto zabrać swojego pupila do psiego fryzjera?

Nie radzisz sobie z pielęgnacją czworonoga? Jeśli chcesz, żeby Twój pupil był zadbany i szczęśliwy, zabierz go do psiego fryzjera – wykwalifikowanego groomera.

czytaj więcej

Czym powinien charakteryzować się hotel dla zwierząt?

W przypadku wyjazdu warto zapewnić zwierzęciu domowemu najlepszą możliwą opiekę. Pobyt w specjalistycznym hotelu dla zwierząt jest doskonałym rozwiązaniem.

czytaj więcej

Specjalistyczne poradnie weterynaryjne – co oferują?

Dobre szpitale dla zwierząt składają się z co najmniej kilku poradni, tj. chirurgia miękka, chirurgia ortopedyczna czy poradnia ginekologiczna i położnicza.

czytaj więcej

Weterynaryjne działania profilaktyczne w najlepszych placówkach – od szczepień ochronnych po badania diagnostyczne

Profilaktyka zdrowotna zwierząt powinna zakładać takie działania weterynaryjne jak badania diagnostyczne (np. hematologia krwi) czy szczepienia ochronne.

czytaj więcej

Weterynaria niestandardowa? Lecznictwo małych ssaków i ptaków

Leczenie małych ssaków i ptactwa: domowego i ozdobnego oferuje niewiele poradni weterynaryjnych w Polsce, w tym Medivet.

czytaj więcej

Kastracja i sterylizacja zwierząt – zalety i korzyści zdrowotne

Dlaczego warto poddawać zwierzęta zabiegom sterylizacji i kastracji? Czy zabiegi operacyjne tego typu są bezpieczne? Gdzie wykonamy te zabiegi?

czytaj więcej

Badania profilaktyczne zwierząt – nie tylko kontrola

Dlaczego warto regularnie wykonywać badania profilaktyczne zwierząt? Jaki jest zakres profilaktyki zwierzęcej? Gdzie znaleźć dobrą przychodnię weterynaryjną?

czytaj więcej

9 zaskakujących faktów na temat kotów

Poznaj ciekawostki o kotach ★ Sprawdź, jak widzi kot, dlaczego nie zawsze spada na cztery łapy i czy lubi czekoladę ★ Dowiedz się, jakie imiona…

czytaj więcej