kategoria: elektronika

Szybka naprawa urządzeń elektronicznych

Firmy serwisowe, takie jak Elpetel, świadczą usługi naprawy komputerów, laptopów, drukarek, faksów czy telefonów zarówno dla domów, jak i dla przedsiębiorstw.

czytaj więcej

Sprzęt do biura – nowy czy używany? Porównanie

Urządzenia takie jak drukarka, ksero czy niszczarka są potrzebne w każdym biurze. Czy lepiej kupić nowe urządzenia czy zaoszczędzić kupując je z drugiej ręki?

czytaj więcej

Nowoczesne kserokopiarki – niezbędne w każdym biurze

Kserokopiarka jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura – jednak jej zakup to spory wydatek. Na szczęście taki sprzęt do biura możemy też wynająć.

czytaj więcej

Nie masz pieniędzy na zakup kserokopiarki? To ją wynajmij!

Sprzęt biurowy jest niezbędny w każdej firmie. Nie znaczy to jednak, że musimy kupować go na własność. Ciekawym rozwiązaniem jest wynajem tych urządzeń.

czytaj więcej

Ksero, drukarki i inny sprzęt biurowy. Gdzie go kupić?

Każde biuro, aby sprawnie funkcjonować, musi być wyposażone w odpowiedni urządzenia. Gdzie najlepiej je kupić? Czym się przy tym kierować? Podpowiadamy.

czytaj więcej

Profesjonalna naprawa AGD

Awarie urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak lodówki, pralki czy mikrofalówki, bywają bardzo kłopotliwe, dlatego warto naprawić je w renomowanym serwisie.

czytaj więcej

Jaką kserokopiarkę do firmy warto wybrać?

W każdym biurze potrzebna jest kserokopiarka. Jak przygotować się do zakupu urządzenia? Na jakie parametry zwrócić uwagę? Dowiedz się, czytając ten poradnik.

czytaj więcej

Jaką myjkę parową wybrać do domu?

Planujesz porządki? ✔ Sprawdź, dlaczego warto wybrać myjkę parową i na co zwrócić uwagę w sklepie ✔ Dowiedz się, co można czyścić myjką parową i…

czytaj więcej

Jak naprawić uszkodzony aparat fotograficzny?

Aparaty to drogie urządzenia. Dość często ulegają one awariom. Na szczęście, uszkodzony sprzęt możemy oddać do naprawy – najlepiej do doświadczonego fachowca.

czytaj więcej

Czy naprawa zepsutych urządzeń elektronicznych jest skuteczna?

Awaria urządzenia elektronicznego, np. telewizora czy wieży audio, nie musi oznaczać konieczności zakupu nowego sprzętu – wystarczy oddać go do naprawy.

czytaj więcej

Systemy antenowe i maszty gwarancją doskonałego zasięgu

Zwiększenie zasięgu sieci możliwe jest dzięki specjalistycznym masztom kratownicowym wykonanym ze stali lub aluminium. Montują je jedynie profesjonaliści.

czytaj więcej

Wydajne biuro – gdzie zakupić urządzenia biurowe?

Polecanym wśród klientów dystrybutorem kserokopiarek i drukarek jest firma Profixer Serwis, która oferuje również długoterminową dzierżawę sprzętów biurowych.

czytaj więcej