kategoria: dom i ogród

Meble na wymiar do domu lub do biura

Coraz więcej klientów prywatnych i biznesowych korzysta z usług projektowania mebli na wymiar. Są one funkcjonalne i dopasowują się do geometrii pomieszczeń.

czytaj więcej

Ozdoby ceramiczne – nigdy nie wyjdą z mody

Wyroby z ceramiki są ważnym elementem wystroju wnętrz – nadają im osobisty charakter. Ceramika to też dobry pomysł na wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego.

czytaj więcej

Rolety rzymskie – piękne i praktyczne osłony okienne

Rolety rzymskie to wyjątkowe osłony okienne – wyróżnia je piękny wygląd i duży komfort użytkowania. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Jakie są ich zalety?

czytaj więcej

Regularny serwis gaśnic przeciwpożarowych

Nie wystarczy mieć w firmie gaśnicę. Trzeba też zadbać, by sprzęt przeciwpożarowy był sprawny. Dlatego bardzo ważne są jego regularne przeglądy i konserwacja.

czytaj więcej

O czym pamiętać przy aranżacji apartamentu?

W jaki sposób urządzić prywatny apartament? O czym warto wiedzieć, aby uniknąć aranżacyjnych wpadek? Odpowiedzi na te pytania udzielamy w artykule. Polecamy.

czytaj więcej

Powrót wełny do naszych domów

Wyroby wełniane takie jak koce, poduszki, pościele, poszewki, śpiwory, kamizelki, kołdry, kapcie, czy bambosze stały się w ostatnich latach bardzo popularne.

czytaj więcej

Jak wybrać komodę do salonu?

Jest wiele istotnych kwestii, które warto brać pod uwagę, decydując się na komodę do salonu. Musi ona m.in. współgrać z pozostałymi elementami wyposażenia.

czytaj więcej

Projektowanie i wykonanie ogrodów przydomowych

Zakładanie ogrodów przydomowych i miejskich terenów zielonych musi być poprzedzone wykonaniem precyzyjnego projektu. Bardzo ważna jest zatem wizja lokalna.

czytaj więcej

Systemy instalacyjne stosowane w nowoczesnym budownictwie

Technologia obecna jest wszędzie – także w budownictwie, czego przejawem jest obecność inteligentnych, wysoce zautomatyzowanych systemów instalacyjnych.

czytaj więcej

Firanki na metry – kiedy to się opłaca?

Firanki na metry sprawdzają się w przypadku nietypowych wymiarów okien. Na szczęście sklepy oferują zakup firanek dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

czytaj więcej

Jak zbudować ogród zimowy?

Ogrody zimowe stają się coraz łatwiej dostępne. Aby jednak spełniały swoje zadanie, muszą być solidnie wykonane. Czy warto samodzielnie budować ogród zimowy?

czytaj więcej

Czym charakteryzują się materace przeciwodleżynowe

Odleżyny to nieprzyjemny i bolesny problem dotyczący osób unieruchomionych i ze znacznymi ograniczeniami ruchowymi. Jak działają materace przeciwodleżynowe?

czytaj więcej
Tagi: