kategoria: nauka i edukacja

Szkolenia z pierwszej pomocy – to może uratować życie!

Umiejętność udzielenia pierwszej pomocy osobom w sytuacji zagrożenia jest niezwykle ważna. To może uratować komuś życie. Dlatego warto zapisać się na szkolenie.

czytaj więcej

Kompleksowe usługi renomowanej szkoły jazdy

Ośrodek szkolenia kierowców Agora-Miraż organizuje profesjonalne kursy dla osób ubiegających o uprawnienia do kierowania różnymi pojazdami mechanicznymi.

czytaj więcej

Przyspieszony kurs prawa jazdy dla niecierpliwych

Zrealizowanie kursu na prawo jazdy kategorii B to zazwyczaj nawet trzy miesiące obowiązkowego szkolenia, jednak można ten czas skrócić nawet do kilkunastu dni.

czytaj więcej

Zatrzymane prawo jazdy. Co robić?

Zatrzymanie prawa jazdy to poważny cios i często działanie niewspółmierne do przewinienia czy wręcz bezprawne. Warto walczyć o swoje! Gdzie szukać pomocy?

czytaj więcej

Kiedy warto zdecydować się na jazdy doszkalające?

Egzamin na prawo jazdy jest co najmniej tak stresujący, jak matura. Ale jeśli się naprawdę przyłożymy, można go zdać za pierwszym razem. Jak to zrobić?

czytaj więcej

Co wybrać – Przedszkole prywatne czy publiczne?

Przed posłaniem dziecka do przedszkola należy wybrać rodzaj placówki. Do wyboru mamy przedszkola publiczne i prywatne. Sprawdźcie czym się kierować przy wyborze

czytaj więcej

Jak wygląda matura międzynarodowa?

Zastanawiasz się, czy zdawać maturę międzynarodową? • Dowiedz się, co daje matura międzynarodowa • Odkryj, dlaczego matura międzynarodowa jest lepsza

czytaj więcej

Przydatne szkolenia dla nauczycieli

Nauczyciele muszą dbać o swoje wykształcenie – w tym zawodzie szczególnie istotne jest uczenie się rzez całe życie. Pozwalają na to kursy i studia podyplomowe.

czytaj więcej

Poznaj francuską kulturę dzięki kursom językowym

Decydując się na zwiedzanie atrakcji turystycznych Francji, warto najpierw odbyć kurs języka francuskiego. Pozwoli to na lepsze poznanie zwyczajów i tradycji.

czytaj więcej

Atrakcyjne kursy języka francuskiego dla dzieci i dorosłych

Dzieci i dorośli mogą skutecznie i szybko nauczyć się języka francuskiego odbywając atrakcyjne kursy na różnym poziomie oferowane przez Alliance Française.

czytaj więcej

Praca we Francji dzięki znajomości języka

Znajomość języka francuskiego daje możliwość poszukiwania dobrze płatnej posady. Warto zweryfikować swoje umiejętności za pomocą specjalistycznych kursów.

czytaj więcej

Branża leśna – zdobądź wykształcenie technika leśnika

Coraz więcej młodych ludzi podejmuje edukację w technikach leśnych, a także w zasadniczych szkołach leśnych. Dzięki temu szybko otrzymują oni zatrudnienie.

czytaj więcej