kategoria: budowa i remont

Nowoczesna elewacja domu jednorodzinnego. Jakie materiały warto wziąć pod uwagę?

Zależy Ci na nowoczesnej i oryginalnej estetyce wymarzonego domu jednorodzinnego? Zobacz, jakie materiały wykończeniowe wybrać w przypadku elewacji budynku!

czytaj więcej

Planujesz odświeżyć swoje mieszkanie? Sprawdź, jakie artykuły malarskie są niezbędne

Przed rozpoczęciem malowania należy skomplementować zestaw odpowiednich akcesoriów malarskich. W artykule podpowiadamy, w co trzeba się zaopatrzyć.

czytaj więcej

Rodzaje pomp ciepła i ich zalety

Na rynku dostępne są obecnie trzy rodzaje pomp ciepła: gruntowe, wodne oraz powietrzne. Stanowią one technologię produkującą czystą energię odnawialną.

czytaj więcej

Czym wyróżniają się kominki z płaszczem wodnym?

Współczesne rozwiązania sprawiają, że kominek w domu jest czymś więcej niż wyłącznie cieszącą oko ozdobą salonu. Poznaj zalety wkładów z płaszczem wodnym.

czytaj więcej

Typy tynków strukturalnych

Czym dokładnie jest tynk strukturalny? Tynki strukturalne bardzo często określane są również ozdobnymi. Można wykorzystać je nie tylko w domowych wnętrzach – na ścianach, czy…

czytaj więcej
Tagi:

W jaki sposób najlepiej zabezpieczyć teren budowy?

Dlaczego należy zabezpieczyć teren budowy? Wstęp osób niepowołanych na teren budowy może mieć negatywne konsekwencje z dwóch powodów. Po pierwsze ze względu na warunki panujące…

czytaj więcej
Tagi:

Wynajęcie odpowiedniej firmy.

Prace rozbiórkowe zlecamy tylko doświadczonej firmie, dysponującej odpowiednim sprzętem. Nie chodzi tylko o samą rozbiórkę budynku, ale też o wywiezienie gruzu

czytaj więcej

Co powinniśmy brać pod uwagę przy wyborze projektanta wnętrz?

Dobry projektant wnętrz może pomóc zrealizować nam nasze marzenia dotyczące pięknych pomieszczeń. Dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę przy jego wyborze.

czytaj więcej

Czy warto zdecydować się na montaż systemów okiennych?

Jeśli szukasz informacji dotyczących systemów okiennych, to z pewnością zainteresuje Cię nasz artykuł. Kliknij i dowiedz się więcej o systemach okiennych.

czytaj więcej
Tagi:

Podbitka dachowa – czym jest, jaką pełni funkcję i dlaczego warto ją zastosować?

Warto zadbać, aby nasz dach został odpowiednio wykończony, jednym z kluczowych elementów może się okazać podbitka dachowa. Warto się na nie zdecydować.

czytaj więcej

Zastosowanie betonu towarowego

Dowiedz się, jaka jest różnica pomiędzy betonem zwykłym a towarowym. Sprawdź, gdzie stosuje się beton towarowy oraz jakie są zalety jego wykorzystania.

czytaj więcej

Zastosowanie kamieni naturalnych w wykończeniach wnętrz

Kamień naturalny to surowiec popularny w budownictwie oraz pracach wykończeniowych. Blaty kuchenne, łazienkowe, posadzki – zobacz, do czego jest stosowany.

czytaj więcej