kategoria: pkt.pl

Jakie lustro kupić do łazienki?

Lustro stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki. Tylko jak znaleźć odpowiedni model wśród tak rozbudowanej oferty? Podpowiadamy!

czytaj więcej

Odzież PLUS SIZE – jak ją kupować?

Ubrania PLUS SIZE nie muszą być nudne, luźne i szare. Lepiej stawiać na dopasowaną odzież w różnych kolorach i motywach. Oferuje ją butik online MODAMIX.

czytaj więcej

Nowoczesna elewacja domu jednorodzinnego. Jakie materiały warto wziąć pod uwagę?

Zależy Ci na nowoczesnej i oryginalnej estetyce wymarzonego domu jednorodzinnego? Zobacz, jakie materiały wykończeniowe wybrać w przypadku elewacji budynku!

czytaj więcej

Planujesz odświeżyć swoje mieszkanie? Sprawdź, jakie artykuły malarskie są niezbędne

Przed rozpoczęciem malowania należy skomplementować zestaw odpowiednich akcesoriów malarskich. W artykule podpowiadamy, w co trzeba się zaopatrzyć.

czytaj więcej

Rodzaje pomp ciepła i ich zalety

Na rynku dostępne są obecnie trzy rodzaje pomp ciepła: gruntowe, wodne oraz powietrzne. Stanowią one technologię produkującą czystą energię odnawialną.

czytaj więcej

Czym wyróżniają się kominki z płaszczem wodnym?

Współczesne rozwiązania sprawiają, że kominek w domu jest czymś więcej niż wyłącznie cieszącą oko ozdobą salonu. Poznaj zalety wkładów z płaszczem wodnym.

czytaj więcej

Podbitka dachowa – czym jest, jaką pełni funkcję i dlaczego warto ją zastosować?

Warto zadbać, aby nasz dach został odpowiednio wykończony, jednym z kluczowych elementów może się okazać podbitka dachowa. Warto się na nie zdecydować.

czytaj więcej

Kompensacja mocy biernej jako sposób na niższe rachunki za prąd w firmie

Kompensacja mocy biernej polega na poprawie współczynnika mocy poprzez zwiększenie go do wartości wynoszącej 1. Jakie są zalety tego rozwiązania? Dowiedz się.

czytaj więcej

Zastosowanie betonu towarowego

Dowiedz się, jaka jest różnica pomiędzy betonem zwykłym a towarowym. Sprawdź, gdzie stosuje się beton towarowy oraz jakie są zalety jego wykorzystania.

czytaj więcej

Co powinniśmy brać pod uwagę przy wyborze projektanta wnętrz?

Dobry projektant wnętrz może pomóc zrealizować nam nasze marzenia dotyczące pięknych pomieszczeń. Dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę przy jego wyborze.

czytaj więcej

Masz dość szczurów? – zobacz kiedy zamówić usługę deratyzacji budynków?

Szczury zagrażają zarówno plonom, jak i wszelkim dobrom, jakie posiadamy. Walka z nimi na własną rękę bywa nieskuteczna. Zobaczmy, jak zwalczyć gryzonie?

czytaj więcej

Czy pończochy to obowiązkowy element damskiej garderoby?

Modelowanie nóg, zgrabna sylwetka – to tylko kilka z efektów, jakie można osiągnąć zakładając pończochy. Poznaj ich współczesne oblicze w każdej sytuacji.

czytaj więcej
Tagi: