kategoria: pkt.pl

Odzież PLUS SIZE – jak ją kupować?

Ubrania PLUS SIZE nie muszą być nudne, luźne i szare. Lepiej stawiać na dopasowaną odzież w różnych kolorach i motywach. Oferuje ją butik online MODAMIX.

czytaj więcej

Nowoczesna elewacja domu jednorodzinnego. Jakie materiały warto wziąć pod uwagę?

Zależy Ci na nowoczesnej i oryginalnej estetyce wymarzonego domu jednorodzinnego? Zobacz, jakie materiały wykończeniowe wybrać w przypadku elewacji budynku!

czytaj więcej

Planujesz odświeżyć swoje mieszkanie? Sprawdź, jakie artykuły malarskie są niezbędne

Przed rozpoczęciem malowania należy skomplementować zestaw odpowiednich akcesoriów malarskich. W artykule podpowiadamy, w co trzeba się zaopatrzyć.

czytaj więcej

Rodzaje pomp ciepła i ich zalety

Na rynku dostępne są obecnie trzy rodzaje pomp ciepła: gruntowe, wodne oraz powietrzne. Stanowią one technologię produkującą czystą energię odnawialną.

czytaj więcej

Czym wyróżniają się kominki z płaszczem wodnym?

Współczesne rozwiązania sprawiają, że kominek w domu jest czymś więcej niż wyłącznie cieszącą oko ozdobą salonu. Poznaj zalety wkładów z płaszczem wodnym.

czytaj więcej

Jakie lustro kupić do łazienki?

Lustro stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki. Tylko jak znaleźć odpowiedni model wśród tak rozbudowanej oferty? Podpowiadamy!

czytaj więcej

Czy warto zdecydować się na montaż systemów okiennych?

Jeśli szukasz informacji dotyczących systemów okiennych, to z pewnością zainteresuje Cię nasz artykuł. Kliknij i dowiedz się więcej o systemach okiennych.

czytaj więcej
Tagi:

Podbitka dachowa – czym jest, jaką pełni funkcję i dlaczego warto ją zastosować?

Warto zadbać, aby nasz dach został odpowiednio wykończony, jednym z kluczowych elementów może się okazać podbitka dachowa. Warto się na nie zdecydować.

czytaj więcej

Zastosowanie betonu towarowego

Dowiedz się, jaka jest różnica pomiędzy betonem zwykłym a towarowym. Sprawdź, gdzie stosuje się beton towarowy oraz jakie są zalety jego wykorzystania.

czytaj więcej

Jak wybrać dobrego doradcę kredytowego?

Dzięki doradcy kredytowemu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy, czasu, a nawet uniknąć poważnych kłopotów finansowych. Jak wybrać dobrego specjalistę tego typu

czytaj więcej

Wyjazd zagraniczny? Tylko z ubezpieczeniem turystycznym.

Czy karta EKUZ może zastąpić ubezpieczenie turystyczne? Dlaczego należy pamiętać o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego przed wyjazdem zagranicznym?

czytaj więcej

Kompensacja mocy biernej jako sposób na niższe rachunki za prąd w firmie

Kompensacja mocy biernej polega na poprawie współczynnika mocy poprzez zwiększenie go do wartości wynoszącej 1. Jakie są zalety tego rozwiązania? Dowiedz się.

czytaj więcej