kategoria: pkt.pl

Odzież PLUS SIZE – jak ją kupować?

Ubrania PLUS SIZE nie muszą być nudne, luźne i szare. Lepiej stawiać na dopasowaną odzież w różnych kolorach i motywach. Oferuje ją butik online MODAMIX.

czytaj więcej

Nowoczesna elewacja domu jednorodzinnego. Jakie materiały warto wziąć pod uwagę?

Zależy Ci na nowoczesnej i oryginalnej estetyce wymarzonego domu jednorodzinnego? Zobacz, jakie materiały wykończeniowe wybrać w przypadku elewacji budynku!

czytaj więcej

Planujesz odświeżyć swoje mieszkanie? Sprawdź, jakie artykuły malarskie są niezbędne

Przed rozpoczęciem malowania należy skomplementować zestaw odpowiednich akcesoriów malarskich. W artykule podpowiadamy, w co trzeba się zaopatrzyć.

czytaj więcej

Rodzaje pomp ciepła i ich zalety

Na rynku dostępne są obecnie trzy rodzaje pomp ciepła: gruntowe, wodne oraz powietrzne. Stanowią one technologię produkującą czystą energię odnawialną.

czytaj więcej

Czym wyróżniają się kominki z płaszczem wodnym?

Współczesne rozwiązania sprawiają, że kominek w domu jest czymś więcej niż wyłącznie cieszącą oko ozdobą salonu. Poznaj zalety wkładów z płaszczem wodnym.

czytaj więcej

Jakie lustro kupić do łazienki?

Lustro stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki. Tylko jak znaleźć odpowiedni model wśród tak rozbudowanej oferty? Podpowiadamy!

czytaj więcej

Jak zamontować reklamę na wysokości wykorzystując dźwig?

Montaż reklamy na wysokości składa się z kilku etapów, które możemy wykonać za pomocą dźwigu. Dowiedz się więcej na temat możliwości wykorzystania dźwigu.

czytaj więcej

Kuchnia, przedpokój i łazienka – podłoga łatwa do utrzymania w czystości

Który materiał podłogowy wykazuje większą trwałość – gres czy kamień? W jakich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się płytki gresowe i płytki kamienne?

czytaj więcej

Kiedy należy wymienić starą instalację elektryczną na nową?

Montaż nowej instalacji elektrycznej w domu to spory wydatek. Jednak czasami jest to przedsięwzięcie niezbędne. Kiedy należy wymienić instalację elektryczną?

czytaj więcej

Wynajęcie odpowiedniej firmy.

Prace rozbiórkowe zlecamy tylko doświadczonej firmie, dysponującej odpowiednim sprzętem. Nie chodzi tylko o samą rozbiórkę budynku, ale też o wywiezienie gruzu

czytaj więcej

Czy warto zdecydować się na montaż systemów okiennych?

Jeśli szukasz informacji dotyczących systemów okiennych, to z pewnością zainteresuje Cię nasz artykuł. Kliknij i dowiedz się więcej o systemach okiennych.

czytaj więcej
Tagi:

Podbitka dachowa – czym jest, jaką pełni funkcję i dlaczego warto ją zastosować?

Warto zadbać, aby nasz dach został odpowiednio wykończony, jednym z kluczowych elementów może się okazać podbitka dachowa. Warto się na nie zdecydować.

czytaj więcej