kategoria: pkt.pl

Odzież PLUS SIZE – jak ją kupować?

Ubrania PLUS SIZE nie muszą być nudne, luźne i szare. Lepiej stawiać na dopasowaną odzież w różnych kolorach i motywach. Oferuje ją butik online MODAMIX.

czytaj więcej

Nowoczesna elewacja domu jednorodzinnego. Jakie materiały warto wziąć pod uwagę?

Zależy Ci na nowoczesnej i oryginalnej estetyce wymarzonego domu jednorodzinnego? Zobacz, jakie materiały wykończeniowe wybrać w przypadku elewacji budynku!

czytaj więcej

Planujesz odświeżyć swoje mieszkanie? Sprawdź, jakie artykuły malarskie są niezbędne

Przed rozpoczęciem malowania należy skomplementować zestaw odpowiednich akcesoriów malarskich. W artykule podpowiadamy, w co trzeba się zaopatrzyć.

czytaj więcej

Rodzaje pomp ciepła i ich zalety

Na rynku dostępne są obecnie trzy rodzaje pomp ciepła: gruntowe, wodne oraz powietrzne. Stanowią one technologię produkującą czystą energię odnawialną.

czytaj więcej

Czym wyróżniają się kominki z płaszczem wodnym?

Współczesne rozwiązania sprawiają, że kominek w domu jest czymś więcej niż wyłącznie cieszącą oko ozdobą salonu. Poznaj zalety wkładów z płaszczem wodnym.

czytaj więcej

Jakie lustro kupić do łazienki?

Lustro stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki. Tylko jak znaleźć odpowiedni model wśród tak rozbudowanej oferty? Podpowiadamy!

czytaj więcej

Jaka powinna być odzież ochronna i robocza?

Odzież ochronna i robocza powinna być przystosowana do danego stanowiska pracy. Poznaj cechy charakterystyczne tkanin używanych do produkcji tego typu odzieży.

czytaj więcej

Najpiękniejsze miejsca do nurkowania wrakowego

Miejsca do nurkowania wrakowego to nie tylko oddalone punkty na mapie. Miejsc do nurkowania wrakowego nie brakuje nawet na naszym Bałtyku. Warto spróbować!

czytaj więcej

Zastosowanie kamieni naturalnych w wykończeniach wnętrz

Kamień naturalny to surowiec popularny w budownictwie oraz pracach wykończeniowych. Blaty kuchenne, łazienkowe, posadzki – zobacz, do czego jest stosowany.

czytaj więcej

System suchej zabudowy — garść informacji o płytach gipsowo-kartonowych

Płyty gipsowo-kartonowe to skuteczny sposób na oddzielanie pomieszczeń oraz wyrównywanie starych ścian w obiektach budowlanych. Dowiedz się więcej o nich.

czytaj więcej

Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu węzłów ciepła?

Węzły cieplne to zestaw urządzeń, umożliwiający doprowadzenie ciepła z zewnątrz budynku do jego wnętrza. Dowiedz się więcej o ich rodzajach i budowie.

czytaj więcej

Jak wybrać dobrego doradcę kredytowego?

Dzięki doradcy kredytowemu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy, czasu, a nawet uniknąć poważnych kłopotów finansowych. Jak wybrać dobrego specjalistę tego typu

czytaj więcej