kategoria: turystyka

Jak wybrać dobre noclegi agroturystyczne?

Agroturystyka to popularna forma spędzania wolnego czasu. Przy wyborze noclegów warto wziąć pod uwagę standard pokoi, zakres wyżywienia i okoliczne atrakcje.

czytaj więcej

W co powinien być wyposażony pokój hotelowy?

Wyposażenie pokoju hotelowego, choć jest inne niż domowe, zapewnia nam maksimum komfortu. Czym charakteryzują się meble, sprzęty i dodatki w pokoju hotelowym?

czytaj więcej
Tagi:

Jak powinien być wyposażony wakacyjny apartament?

Dobrze wyposażony apartament na wynajem to gwarancje dobrego wypoczynku wakacyjnego. Jakiego rodzaju sprzęty powinny wchodzić w skład tego wyposażenia?

czytaj więcej
Tagi:

Największe atrakcje Białki Tatrzańskiej

Masz dość pełnego turystów Zakopanego? - Białka Tatrzańska jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tam wszystko, co charakterystyczne dla gór – i jeszcze więcej.

czytaj więcej

Gdzie najlepiej wybrać się na rafting w Polsce?

Górską rzeką, polecaną przez wszystkich znawców raftingu, jest Dunajec, zaliczany do najpiękniejszych rzek w naszym kraju. Więcej informacji w naszym artykule.

czytaj więcej

Mazury – idealne miejsce do wypoczynku

Jeśli na Mazury, to gdzie najlepiej? Co oferuje turystom Kraina Tysiąca Jezior? Jak można spędzać w niej czas? Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu!

czytaj więcej

Leśna – wybierz się do urokliwego miasteczka na Dolnym Śląsku

Leśna to jedno z miasteczek Dolnego Śląska. Warto się tu zatrzymać na kilka dni, by zobaczyć niesamowite zabytki, urokliwe kamieniczki i po prostu odpocząć.

czytaj więcej
Tagi:

Idealny hotel na romantyczny wyjazd

Na romantyczny wyjazd we dwoje musimy znaleźć hotel, który oferuje nie tylko noclegi, lecz także atrakcje dodatkowe. Takim miejscem jest willa Stratos w Łebie.

czytaj więcej
Tagi:

5 powodów, by wybrać się nad polskie morze

Nad polskim morzem każdy znajdzie coś dla siebie – to świetny kierunek na romantyczny weekend i rodzinne wakacje. Dlaczego warto spędzić czas nad Bałtykiem?

czytaj więcej
Tagi:

Wycieczki last minute i first minute – oferty, z których warto korzystać

Jakie są zalety wyjazdów zagranicznych last minute? Co warto wiedzieć o wakacjach first minute? Gdzie znaleźć biuro podróży oferujące wycieczki zagraniczne?

czytaj więcej

Hotel Twoich marzeń – zaplanuj swój odpoczynek w Gdańsku

Najlepsze gdańskie hotele o wysokich standardach jakościowych to świetny sposób na wypoczynek. Warto skorzystać z wynajmu pokojów delux i ze strefy relaksu SPA.

czytaj więcej
Tagi:

Cztery cechy, które powinna spełniać idealna sala weselna

Wybór sali weselnej jest niezwykle istotny. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, decydując się na konkretnie miejsce? Ważna są lokalizacja i wystrój, ale nie tylko!

czytaj więcej
Tagi: