kategoria: kultura i rozrywka

Rola mediów lokalnych we współczesnym społeczeństwie informacyjnym

Lokalne media odgrywają ogromną rolę w kształtowaniu postaw obywateli. W jaki sposób regionalne kanały TV oddziałują na małe społeczności? Szczegóły w tekście.

czytaj więcej
Tagi:

Co podarować dziecku z okazji Pierwszej Komunii Świętej?

Co podarować maluchowi z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Jak upamiętnić tak ważny dzień w życiu dziecka? Podpowiadamy, jakie prezenty będą najlepsze.

czytaj więcej

W poszukiwaniu antyków. Po czym poznać dobry antykwariat?

Sklepy z antykami takie jak antykwariat „Antyk” zajmują się sprzedażą mebli i elementów dekoracyjnych z XIX i początku XX wieku – m.in. w stylu biedermeier.

czytaj więcej

Książki tematyczne źródłem wiedzy o motoryzacji

Warto wzbogacić swoją wiedzę z zakresu motoryzacji poprzez zapoznanie się z informacjami w książkach tematycznych dostępnych w ofercie renomowanego wydawnictwa

czytaj więcej

Elektronika i telekomunikacja bez tajemnic dzięki książkom

Specjalistyczne poradniki z dziedziny elektroniki i telekomunikacji dostępne w najlepszych wydawnictwach pomagają m.in. zgłębić tajniki Internetu i komputerów.

czytaj więcej

Cechy najlepszego operatora telekomunikacyjnego

Podstawowe usługi telekomunikacyjne, do których zalicza się dostęp do Internetu, kanałów telewizyjnych oraz telefonu, najlepiej zamówić u sprawdzonego dostawcy

czytaj więcej

Strojenie fortepianów i pianin – zachwyć się dźwiękiem od nowa

Na czym polega i jak wykonywać strojenie fortepianu lub pianina? Kiedy należy stroić instrumenty? Kto świadczy usługi związane ze strojeniem instrumentów?

czytaj więcej

Czym są obrazy piaskowe? Poznaj ich budowę oraz najlepszych producentów

Obrazy piaskowe nadają się do wystroju domu, a także na zajęcia edukacyjne dla dzieci – lekcje plastyki. Najlepsze produkty tego typu zapewnia firma Wena.

czytaj więcej

Gdzie kupić bądź wycenić antyki i dzieła sztuki?

W wypadku kupna i sprzedaży antyków warto zwrócić się do dobrego antykwariatu, który ma nie tylko bogaty asortyment, ale oferuje także pomoc rzecoznawców.

czytaj więcej

Konserwacja i rewaloryzacja obiektów zabytkowych

W przypadku rewaloryzacji i konserwacji obiektów zabytkowych warto wynająć profesjonalną firmę, która posiada doświadczenie oraz właściwe zaplecze techniczne.

czytaj więcej

Zabawa przy dobrej muzyce – najlepszy sposób na relaks

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje się odprężyć. Sposobem na rozładowanie stresu może być dobra zabawa przy doskonałej muzyce w klimatycznym klubie.

czytaj więcej

Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych kluczem do udanej zabawy

Każda impreza okolicznościowa jest ważna i warto zadbać o to, by zaproszeni goście bawili się najlepiej – oprócz cateringu należy też wynająć grupę muzyczną.

czytaj więcej