kategoria: informatyka i telekomunikacja

Postaw na dobrą stronę internetową Twojej firmy – powierz jej wykonanie specjalistom z firmy Cyberwrona

Dobra strona internetowa jest doskonałym narzędziem do promowania działalności naszej firmy. Wykonanie takiej nowoczesnej witryny to prawdziwe wyzwanie.

czytaj więcej

Rekreacja i zabawa z użyciem krótkofalówek

Krótkofalówki niekoniecznie związane muszą być z usługami czy przemysłem – z powodzeniem można ich używać w rozmaitych sportach, zabawach czy rekreacji.

czytaj więcej

Wi-Fi czy sieć kablowa – które rozwiązanie lepiej sprawdzi się w twojej firmie?

W każdej firmie potrzebny jest dostęp do Internetu – warto jednak się zastanowić, jak możemy go zapewnić? Co jest lepsze – sieć bezprzewodowa, czy kablowa?

czytaj więcej

Z czego składa się i co daje sieć telekomunikacyjna?

Skomplikowane sieci telekomunikacyjne, dostarczające chociażby internet do danego budynku, muszą być wykonane i zaprojektowane przez specjalistyczną firmę.

czytaj więcej

Czym jest sieć strukturalna?

Specjalne okablowanie pozwalająca na zbudowanie sieci strukturalnej umożliwia przesyłanie danych i łączenie ze sobą komputerów, telefonów lub innych urządzeń.

czytaj więcej

Internet, telewizja i telefon dla firm oraz klientów indywidualnych – z jakim dostawcą zawierać umowę?

Regionalni dostawcy Internetu, telewizji oraz telefonu potrafią zaoferować bardzo korzystne rozwiązania dla klientów indywidualnych, oraz instytucjonalnych.

czytaj więcej

Istotne aspekty budowy sieci światłowodowej

Pokrycie Polski siecią światłowodową rośnie i inwestowanie w nowe linie jest bardzo opłacalne. Warto jednak zwrócić uwagę na wykonawców i lokalne inwestycje.

czytaj więcej

Tanie wakacje pod hiszpańskimi palmami

Okazuje się, że urlop nad Morzem Śródziemnym w pięknym otoczeniu hiszpańskich palm jest świetną alternatywą dla tradycyjnego wypoczynku w polskich kurortach.

czytaj więcej

Internet – cechy i możliwości dobrego łącza

Dostawcy Internetu prześcigają się w coraz lepszych ofertach – warto wiedzieć, na jakie parametry zwrócić uwagę oraz co gwarantuje łącze światłowodowe.

czytaj więcej

Radiotelefony – specyfika i cechy

Radiotelefony są dziś używane równie powszechnie jak przed laty – głównie przez ich niezawodność, wygodę użytkowania, funkcjonalność i odporność na uszkodzenie.

czytaj więcej

Radiotelefony w przemyśle

Komunikację w przemyśle najlepiej prowadzić dzięki radiotelefonom –urządzeniom wyspecjalizowanym w celu zwiększenia wygody i bezpieczeństwa ich użytkowników.

czytaj więcej

Oprogramowanie księgowo-finansowe – nowoczesne wsparcie dla Twojej firmy

Co warto wiedzieć o oprogramowaniu księgowo-finansowym dla firm? Jakie są zalety programów księgowych i kadrowo-płacowych? Kto dystrybuuje takie oprogramowanie

czytaj więcej