kategoria: nieruchomości

Kredyt remontowy dla wspólnot mieszkaniowych — jak go pozyskać?

Gdy środki z funduszu remontowego nie są wystarczające na pokrycie napraw budynków mieszkalnych, jedynym wyjściem jest zaciągnięcie przez wspólnotę kredytu.

czytaj więcej

Dlaczego warto powierzyć sprzedaż mieszkania agencji nieruchomościowej?

Coraz większa liczba Polaków przy sprzedaży mieszkania korzysta z pomocy agentów nieruchomościowych. Dlaczego jest to takie opłacalne? Kliknij link i sprawdź.

czytaj więcej

Dlaczego warto powierzyć sprzedaż mieszkania agencji nieruchomości?

Coraz większa liczba Polaków przy sprzedaży mieszkania korzysta z pomocy agentów nieruchomości. Dlaczego jest to takie opłacalne? Kliknij link i sprawdź.

czytaj więcej

Jak sprzedać dom, mieszkanie lub działkę?

Sprzedaż domu nie jest prosta, ale jeśli skorzystasz z usług biura nieruchomości możesz mieć pewność, że nieruchomość zostanie sprzedana bez żadnych problemów.

czytaj więcej

Jak przebiega geodezyjny podział nieruchomości?

Geodezyjny podział nieruchomości składa się z wielu etapów. Co musisz wiedzieć przed pójściem do geodety? Ile trwa podział? Zobacz, zanim się zdecydujesz!

czytaj więcej

Kupno mieszkania z udziałem biura nieruchomości – zalety

Pomoc biur nieruchomości przy szukaniu odpowiedniego mieszkania lub domu jest nieoceniona. Zalety współpracy z agentami poznasz w artykule pod linkiem.

czytaj więcej

Sprzedaż nieruchomości a umowa na wyłączność z wybranym pośrednikiem

Wielu sprzedających jest przekonanych, że współpraca z kilkoma biurami nieruchomości, to większa szansa na szybsze zawiązanie transakcji. Czy tak jest?

czytaj więcej

Czy warto sprzedać nieruchomość z pomocą pośrednika?

Jak sprzedać nieruchomość z dużą korzyścią? Oczywiście mając u swojego boku profesjonalistę! Zobacz, jakie są największe zalety sprzedaży z pośrednikiem!

czytaj więcej

Nowoczesne materiały izolacyjne do ocieplania domu

Do niedawna do ocieplania domu służyły wełna mineralna lub styropian. Obecnie na rynku dostępne są izolacje, które stanowią alternatywę.

czytaj więcej

Malowanie elewacji zewnętrznych

Kontakt z wilgocią, różnica temperatur czy promieniowanie UV sprawiają, że elewacja traci świeżość. Istnieje jednak prosty sposób na jej odświeżenie - malowanie

czytaj więcej

Agencje nieruchomości. Dlaczego warto zdecydować się na zawarcie umowy na wyłączność przy sprzedaży domu/mieszkania?

Wiele osób, które planują sprzedaż nieruchomości obawia się podpisania umowy na wyłączność z wybraną agencją. Czy obawy te są słuszne? Szczegóły w artykule!

czytaj więcej

Wycena nieruchomości, czyli o czym nie można zapomnieć

O szybkości i powodzeniu transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości w dużej mierze decyduje odpowiednia wycena nieruchomości. Co warto wiedzieć?

czytaj więcej