kategoria: dla dzieci

Zabawki ogrodowe dla dzieci

Zabawki ogrodowe dla dzieci to strzał w dziesiątkę. Warto zadbać o to, aby nasze pociechy spędzały czas na powietrzu. Jakie zabawki kupić? Kliknij i sprawdź.

czytaj więcej
Tagi:

Jakie zabawki warto kupować dla dzieci w zależności od wieku?

Producenci zabawek prześcigają się w propozycjach dla naszych dzieci. Jak odnaleźć się w gąszczu tych propozycji i dokonać dobrego wyboru dla naszej pociechy?

czytaj więcej
Tagi:

Jakie cechy powinna posiadać dobra opiekunka?

Jeśli chcą Państwo posłać swoje dziecko do żłobka, to na pewno w dobre ręce, dlatego podpowiadamy, jakie cechy powinna posiadać dobra opiekunka takiej placówki.

czytaj więcej

Kiedy powinno się posłać dziecko do żłobka niepublicznego?

Dlaczego warto w ogóle posłać dziecko do żłobka? Od jakiego wieku można posłać dziecko do żłobka? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

czytaj więcej

Pierwsze dni w żłobku – jak pomóc sobie i dziecku?

Umieszczenie dziecka w żłobku rodzi wiele obaw. Jeśli chcesz wiedzieć, jak przygotować się do pierwszych wizyt w takiej placówce – przeczytaj koniecznie!

czytaj więcej

Jakie przedszkole wybrać dla swojego dziecka?

Na co należy zwrócić uwagę i czym kierować się przy wyborze przedszkola niepublicznego dla swojego dziecka? Jaka jest dobra placówka z bazą dydaktyczną?

czytaj więcej

Najciekawsze zajęcia dla dzieci realizowane w żłobku

Żłobek jest placówką przeznaczoną dla najmłodszych, która powinna być też pierwszym etapem edukacji dzieci. Dowiedz się, czego mogą się w żłobku nauczyć!

czytaj więcej

Zabawki ogrodowe, czyli jak zachęcić dzieci do przebywania na dworze

Każdy ogród może zamienić się we wspaniałe miejsce do relaksu i zabawy. Dzieci pokochają domki ogrodowe czy małpi gaj, które zamienią go w prawdziwy plac…

czytaj więcej
Tagi:

Jak wybrać ochraniacz do dziecięcego łóżeczka?

Odpowiednio przygotowane miejsce do spania dla niemowlęcia musi być priorytetem dla rodziców. Dowiedz się, dlaczego w łóżeczku nie może zabraknąć ochraniacza.

czytaj więcej

Jakie wybrać meble do przedszkola?

Urządzając przedszkole ważne jest wybranie odpowiednich mebli, które będą odpowiednio wygodne dla uczniów i będą spełniały wszystkie wymagania.

czytaj więcej

Mini pojazdy dla dzieci – świetny pomysł na prezent!

Pojazdy dla dzieci to zabawki na wiele lat, mające też funkcję edukacyjną. Przy ich zakupie należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Kliknij i poznaj wskazówki.

czytaj więcej
Tagi:

Nauka przez zabawę.Oryginalne atrakcje eventowe dla dzieci

Oferujemy kompleksowe rozwiązania na imprezy plenerowe, eventy dla dzieci w Gdańsku, pikniki naukowe czy szkolne imprezy edukacyjne, które uczą poprzez zabawę.

czytaj więcej