kategoria: sport i rekreacja

Najpiękniejsze miejsca do nurkowania wrakowego

Miejsca do nurkowania wrakowego to nie tylko oddalone punkty na mapie. Miejsc do nurkowania wrakowego nie brakuje nawet na naszym Bałtyku. Warto spróbować!

czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę, kupując jacht?

Wiele osób marzy o tym, aby móc żeglować na własnym jachcie. Kiedy to marzenie się spełnia, warto zastanowić się, co sprawdzić podczas odbioru wymarzonej łodzi

czytaj więcej

Jak kupować strój do jazdy konnej dla początkujących?

Jazda konna, aby była przyjemnością powinna przebiegać w wygodnym stroju. Zobaczmy, co można wykorzystać na początek jako strój jeździecki, a co warto zakupić

czytaj więcej

Nagrody dla sportowców – rodzaje i charakterystyka

Wręczenie nagród to ważny punkt każdej imprezy sportowej. Na rynku mamy dostępne różne trofea sportowe - warto w tym przypadku postawić na wysoką jakość.

czytaj więcej

W jaki sposób przerobić rower na elektryczny?

Aby stać się właścicielem roweru elektrycznego, można przerobić swój stary pojazd. Wystarczy zamontować w nim napęd centralny lub na przednie i tylne koła.

czytaj więcej
Tagi:

Wpływ przypraw oraz ziół na zdrowie człowieka.

Stosowanie ziół i przypraw w kuchni ma duże znaczenie dla smaku dań, jak również dla naszego zdrowia, w leczeniu dolegliwości i w profilaktyce.

czytaj więcej

Rodzaje rowerów szosowych

Kupując rower szosowy powinieneś określić dokładny typ, jaki Cię interesuje. Przeczytaj jakie rodzaje rowerów szosowych są dostępne i czym się charakteryzują.

czytaj więcej
Tagi:

Jak wybrać dobrą firmę do serwisu urządzeń fitness?

Każdy sprzęt fitness prędzej czy później będzie potrzebował serwisu. To zadanie warto powierzyć dobrej firmie, takiej jak KF Serwis Urządzeń Fitness z Krakowa

czytaj więcej
Tagi:

Początkujący sportowiec

Przygotowanie do uprawiania ulubionej dyscypliny warto zacząć od wizyty w sklepie z odzieżą sportową!

czytaj więcej

Wynajem jachtu na Mazurach – Twój pomysł na wakacje!

Kiedy pasja przeradza się w biznes, Ty możesz spędzić niepowtarzalne wakacje. Zobacz, czy wakacje na jachcie na Mazurach są dla Ciebie. Wynajem jachtu.

czytaj więcej

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni rowerów, gdy jesteśmy na wakacjach?

Jazda na rowerze ma same zalety, z których zdają sobie sprawę doświadczeni kolarze. Już teraz sprawdź, dlaczego warto wypożyczyć jednoślad w czasie wakacji!

czytaj więcej

Co zabrać na basen i o czym musisz wiedzieć? Nowe wytyczne

Poznaj nowe wytyczne funkcjonowania basenów i saun Przeczytaj, co zabrać na basen, jak korzystać z jacuzzi i czy można zapisać się na zajęcia grupowe.

czytaj więcej