kategoria: moda

Odzież PLUS SIZE – jak ją kupować?

Ubrania PLUS SIZE nie muszą być nudne, luźne i szare. Lepiej stawiać na dopasowaną odzież w różnych kolorach i motywach. Oferuje ją butik online MODAMIX.

czytaj więcej

Czy pończochy to obowiązkowy element damskiej garderoby?

Modelowanie nóg, zgrabna sylwetka – to tylko kilka z efektów, jakie można osiągnąć zakładając pończochy. Poznaj ich współczesne oblicze w każdej sytuacji.

czytaj więcej
Tagi:

Jaka powinna być odzież ochronna i robocza?

Odzież ochronna i robocza powinna być przystosowana do danego stanowiska pracy. Poznaj cechy charakterystyczne tkanin używanych do produkcji tego typu odzieży.

czytaj więcej

Dlaczego warto kupować odzież od polskich producentów?

Mimo, że pierwsze miejsce w produkcji odzieży zajmują Chiny – polskie marki wytwarzają lepsze jakościowo ubrania. Sprawdź, dlaczego warto wybrać rodzime firmy

czytaj więcej

Etykiety i emblematy stosowane w krawiectwie

Emblematy czy etykiety stosowane w krawiectwie to wyroby, których produkcja pozwala umieścić ważne informacje na odzieży. Sprawdź, do czego jeszcze służą!

czytaj więcej

Pielęgnacja skórzanych ubrań

Skórzane ubrania nigdy nie wychodzą z mody. Ich ponadczasowość ma w dużej mierze zasługę w odpowiedniej pielęgnacji, impregnacji i sposobie przechowywania.

czytaj więcej

Jakie sznurowadła wybrać do butów trekkingowych?

Powinny być mocne i odporne na działanie szkodliwych czynników środowiska. Które sznurówki wybrać? Dlaczego są takie ważne? Zobacz, na co musisz zwracać uwagę!

czytaj więcej

Do czego można wykorzystać ocieplacz krawiecki?

Ocieplacz krawiecki jest używany przede wszystkim do wykonywania ociepleń wierzchnich, choć to niejedyne jego zastosowanie. Kiedy jeszcze się z niego korzysta?

czytaj więcej

Jak wybrać idealny garnitur do ślubu?

Twój ślub coraz bliżej, a Ty ciągle nie masz odpowiedniego garnituru? W tym artykule podpowiadamy, jak znaleźć idealny model. Sprawdź koniecznie już teraz.

czytaj więcej

Moda undergroundowa, czyli jak wyrazić siebie poprzez ubranie

Moda to sposób wyrażania siebie bez względu na wiek. Idealnie pokazuje to odzież undergroundowa, którą chętnie wybiera młodzież. Poznaj, w czym tkwi jej sekret.

czytaj więcej

Jakich ubrań potrzebuje dziecko na wakacjach?

Organizacja rodzinnego wyjazdu na wakacje może być źródłem stresu, szczególnie dla rodziców w kwestii pakowania. Radzimy, co warto włożyć do walizki dziecka.

czytaj więcej

Jak działa bielizna ściągająca?

Noszenie bielizny wyszczuplającej pozwala pozbyć się kompleksów wynikających z różnych mankamentów sylwetki np. zbyt krągłych kształtów. Szczegóły w artykule.

czytaj więcej
Tagi: